Особливості складання меню при замовленні кейтерингу

Підбір меню для кейтерингу відрізняється певними нюансами, які можуть змінюватися в залежності від типу майбутнього торжества. На перелік страв впливає сезонність, так як деякі інгредієнти не доступні цілий рік. Складаючи меню, спеціалізовані кейтерингові компанії, звертають увагу на переваги замовника і бюджет, яким він має у своєму розпорядженні. Які ще є нюанси при складанні меню, ми розглянемо нижче.

Як правильно скласти меню

Щоб задовольнити очікування гостей та щоб урочистий захід пройшов успішно, варто дотримуватися деяких порад, при складанні меню для майбутнього свята.

  • Гості. Зверніть увагу, хто в більшості з присутніх буде на святі – дівчата, чоловіки або діти. Саме від цього, перелік страв може кардинально
    відрізнятися. Для представників сильної статі, варто замовити ситні, м’ясні страви і міцний алкоголь. Дівчата, як правило, віддають перевагу
    легким овочевим закускам, а з напоїв віддають перевагу вину, шампанському та сокам. Що стосується дітей, то тут стіл повинен бути тим більш особливим. Діти люблять все яскраве, тому варто подбати про те, щоб кожна порція і страва були привабливо оформлені.
  • Тип свята. Виходячи з тематики торжества, буде відрізнятися і перелік страв, які будуть використовуватися для частування гостей.

    Корпоративні зустрічі дуже часто обходяться фуршетним столом з легкими закусками. Що стосується банкетів, то це тривалі заходи, на яких обов’язково повинні бути закуски, основні страви та десерти.

Підбір продуктів

Складаючи меню, необхідно подбати про те, щоб максимально врахувати смаки всіх гостей. В асортименті обов'язково повинні бути присутніми м'ясні, рибні, овочеві і сирні страви. Крім того, потрібно дотримуватися поєднання холодних і гарячих страв, солодких і солоних закусок, гострих і прісних страв.

Порції повинні бути невеликі та оформлені апетитно і витончено.

Професійні кейтерингові компанії допоможуть в організації заходу з ідеально збалансованим меню, яке задовольнить навіть найвибагливіших гурманів. Всі страви і закуски, відрізняються сучасною презентацією і викликають апетит у гостей. В послуги подібних компаній входить також обслуговування заходу, тому, замовивши кейтеринг і промовивши всі нюанси заздалегідь, можна розслабитися та відпочити протягом усього торжества, не переживаючись за його проведення.

повернутися до новин